Kezdőoldal Iskolánk

Kedves Látogató!

Szeretettel köszöntjük Önt a Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskola honlapján. Honlapunk célja, hogy tájékoztatást adjon az intézményünkben folyó oktató-nevelő munkáról, és hasznos információkkal szolgáljon a tanévvel kapcsolatos aktualitásokról.


Aktuális


Tájékoztató a Nyitott tornatermekről

A Nyitott Tornatermi díjmentes sportolási lehetőségek 2017.12.21. (csütörtökön is) még vannak, de 2017-12-22-én (pénteken) már nincsenek és 2018-01-02 ig nem is lesznek! A TÉLI SZÜNET UTÁN 2017.01.03. (SZERDÁTÓL) folytatódnak tovább.


 


 Diákigazolvány

Értesítjük a kedves szülőket, hogy az előző tanévben megrendelt diákigazolványok a központi informatikai rendszer problémái miatt csak később fognak megérkezni.


Kedves Szülők!

Iskolánkat nagy dicsőség érte: Elnyertük az Új Nemzedék Központ által, a Tehetségek Magyarországa kiemelt projekt keretében adományozott  "Minősített Tehetséggondozó Műhely" címet, melyet az ország közoktatási intézményei közül mindössze 38 iskola kapott meg. A cím odaítéléséről egy külső szakmai bizottság döntött egy több lépcsős pályázati tevékenységet értékelve, illetve elismerve ezzel az intézményben folyó, nagy múltú, eredményes tehetséggondozó munkát.

Strasszerné Farkas Márta


Étkezési díjak befizetése

Januári étkezési díjak:

2018. január 8-án 7.30-15.00

Pótbefizetés: Január 15-én 7.30-15.00

Kérjük az átutalással fizető kedves szülőket, hogy a januári étkezési díjakat csak a borítékok kézhez vétele után utalják!

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a februári étkezési díjak befizetése is január hónapban lesz esedékes, ennek napjáról később fogjuk önöket tájékoztatni.

Decemberi étlap megtekinthető itt.

 


Nyitott tornatermek program

Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata kezdeményezésére és működtetésében, a lakosság részére  2017. 09. 01. - 2017. 12. 21. időszakban (az iskolai szünetek és az ünnepnapok kivételével) a felsorolt díjmentes sportolásra nyílik lehetőség.

Jelentkezés, érkezési sorrendben a megadott helyszíneken a meghatározott időben. Felszerelés: a helyszínen felvett tiszta talpú sportcipő vagy tornacipő, sportöltözet és a megfelelő saját sporteszköz (saját polifoamot, tollaslabdaütőt a résztvevőknek kell maguknak biztosítaniuk)!

Minden résztvevő a saját felelősségére vesz részt a sportolási lehetőségeken!


 

Diákigazolvány-igénylés rendje

Megtekinthető itt

Személyazonosító okmány igénylése kiskorú gyermek számára

Megtekinthető itt


Tisztaszoftver program

Kedves Szülők és Diákok!

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja (www.tisztaszoftver.hu). Ezzel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok előtt. A Microsoft Digitális Oktatási Alapcsomagjának újabb elemeként most minden iskolás gyerek akár 5 számítógépre és mobil eszközre ingyen töltheti le otthonában a legelterjedtebb irodai programcsomag, a Microsoft Office legújabb, jogtiszta verzióját.

A lehetőség előnyei:

jogtiszta szoftver a legsűrűbben használt programokkal: Word, PowerPoint, Excel
egy oktatási azonosítóval 5 gépre, valamint 5 mobil eszközre telepíthető
a hallgatói jogviszony megszűnéséig érvényes  
1 terabyte tárhely
modern eszközök a versenyképes tudásszerzéshez

További részletek és a letöltéshez szükséges regisztrációs felület az alábbi linken találhatóak:

www.o365.educatio.hu

Kérjük, éljenek ezzel az egyedülálló és ingyenes lehetőséggel, hogy mindenki jogtiszta szoftvert használhasson!

Az iskola vezetősége


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TÁMOP-3.1.4-08/2 TIOP-1.1.1-09

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

 

Névnap

Ma 2017. december 16., szombat, Etelka és Aletta napja van. Holnap Lázár és Olimpia napja lesz.

Keresés

Eseménynaptár

Utolsó hónap december 2017 Következő hónap
H K SZ CS P SZ V
week 48 1 2 3
week 49 4 5 6 7 8 9 10
week 50 11 12 13 14 15 16 17
week 51 18 19 20 21 22 23 24
week 52 25 26 27 28 29 30 31