Kezdőoldal Iskolánk

Kedves Látogató!

Szeretettel köszöntjük Önt a Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskola honlapján. Honlapunk célja, hogy tájékoztatást adjon az intézményünkben folyó oktató-nevelő munkáról, és hasznos információkkal szolgáljon a tanévvel kapcsolatos aktualitásokról.


Aktuális

 


Kedves Szülők!

Kérjük, hogy adójuk 1%-ával támogassák iskolánk Gyermekévek Alapítványát.

Adószám: 18491490-1-07

Köszönjük

Az Alapítvány munkájáról részletesen olvashatnak itt.

Diákigazolvány

Értesítjük a kedves szülőket, hogy az előző tanévben megrendelt diákigazolványok a központi informatikai rendszer problémái miatt csak később fognak megérkezni.


Kedves Szülők!

Iskolánkat nagy dicsőség érte: Elnyertük az Új Nemzedék Központ által, a Tehetségek Magyarországa kiemelt projekt keretében adományozott  "Minősített Tehetséggondozó Műhely" címet, melyet az ország közoktatási intézményei közül mindössze 38 iskola kapott meg. A cím odaítéléséről egy külső szakmai bizottság döntött egy több lépcsős pályázati tevékenységet értékelve, illetve elismerve ezzel az intézményben folyó, nagy múltú, eredményes tehetséggondozó munkát.

Strasszerné Farkas Márta


Étkezési díjak befizetése

A 2018-as befizetési időpontok megtekinthetők itt.

Áprilisi étkezési díjak:

2018. március 26-án és 27-én 7.30-15.00

Pótbefizetés: Április 9-én 7.30-15.00

Márciusi étlap megtekinthető itt.


Nyitott tornatermek program

Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata kezdeményezésére és működtetésében, a lakosság részére  2017. 09. 01. - 2017. 12. 21. időszakban (az iskolai szünetek és az ünnepnapok kivételével) a felsorolt díjmentes sportolásra nyílik lehetőség.

Jelentkezés, érkezési sorrendben a megadott helyszíneken a meghatározott időben. Felszerelés: a helyszínen felvett tiszta talpú sportcipő vagy tornacipő, sportöltözet és a megfelelő saját sporteszköz (saját polifoamot, tollaslabdaütőt a résztvevőknek kell maguknak biztosítaniuk)!

Minden résztvevő a saját felelősségére vesz részt a sportolási lehetőségeken!


 

Diákigazolvány-igénylés rendje

Megtekinthető itt

Személyazonosító okmány igénylése kiskorú gyermek számára

Megtekinthető itt


Tisztaszoftver program

Kedves Szülők és Diákok!

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja (www.tisztaszoftver.hu). Ezzel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok előtt. A Microsoft Digitális Oktatási Alapcsomagjának újabb elemeként most minden iskolás gyerek akár 5 számítógépre és mobil eszközre ingyen töltheti le otthonában a legelterjedtebb irodai programcsomag, a Microsoft Office legújabb, jogtiszta verzióját.

A lehetőség előnyei:

jogtiszta szoftver a legsűrűbben használt programokkal: Word, PowerPoint, Excel
egy oktatási azonosítóval 5 gépre, valamint 5 mobil eszközre telepíthető
a hallgatói jogviszony megszűnéséig érvényes  
1 terabyte tárhely
modern eszközök a versenyképes tudásszerzéshez

További részletek és a letöltéshez szükséges regisztrációs felület az alábbi linken találhatóak:

www.o365.educatio.hu

Kérjük, éljenek ezzel az egyedülálló és ingyenes lehetőséggel, hogy mindenki jogtiszta szoftvert használhasson!

Az iskola vezetősége


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TÁMOP-3.1.4-08/2 TIOP-1.1.1-09

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

 

Névnap

Ma 2018. március 22., csütörtök, Beáta, Izolda és Lea napja van. Holnap Emőke napja lesz.

Keresés

Eseménynaptár

Utolsó hónap március 2018 Következő hónap
H K SZ CS P SZ V
week 9 1 2 3 4
week 10 5 6 7 8 9 10 11
week 11 12 13 14 15 16 17 18
week 12 19 20 21 22 23 24 25
week 13 26 27 28 29 30 31