Napközis csoportokat az alsó tagozatosok számára szervezünk szülői igény alapján. Igyekszünk a szülők számára legkedvezőbb étkezési lehetőségeket biztosítani. Nem kötelező a háromszori étkezés, lehetséges a tanóra látogatása menza térítés mellett is. Az étkezés térítési díjhoz kötött.
A napközinek nemcsak az a célja, hogy a gyermekek felügyeletéről gondoskodjon, és a házi feladatot elkészíttesse, hanem feladata, hogy átfogó tevékenységi rendszerével, - az étkezést is beleértve - alakítson ki a tanulókban olyan életritmust, szokásokat, melyek kiegyenlítik a családok nevelési különbségeit (másság elfogadása, egymás segítése, tiszta, rendes környezet kialakítása).
A napközi keretében szervezett kulturális, sport, játék, technikai foglalkozások beépülnek a NAT és a helyi kerettanterv követelményrendszerébe, illetve kihasználják, elmélyítik a tanórai ismereteket.
Kidolgoztuk a környezetvédelmi projektet, mely témáiban kapcsolódik az alsó tagozatos környezetismeret tananyagához.
Tanulóinknak lehetőségük van az iskolai könyvtár használatára.
Hangsúlyt fektetünk számítástechnikai ismeretek elsajátítására.
Az időjárási viszonyokhoz alkalmazkodva napi 45 percet lehetőleg a szabad levegőn töltünk.
Tanulóink szeretnek napközisek lenni a változatos, sokrétű, színes programok miatt. Tanítóink törekszenek arra, hogy minél teljesebben kitöltsék a tanulók napköziben eltöltött idejét.
Mindezen elfoglaltságok mellett marad idő az önálló, szabad, önfeledt játékra is.

Képek a napközi életéből

Ma 2017. október 22., vasárnap, Előd napja van. Holnap Gyöngyi napja lesz.

Utolsó hónap október 2017 Következő hónap
H K SZ CS P SZ V