Kezdőoldal

A 2019-2020-as tanévre való beíratás időpontja :

Kérjük a kedves szülőket, ha szeretnék, hogy gyermekük  emelt ének oktatásban vegyen részt, akkor a beíratással egy időben szíveskedjenek őt elhozni az alkalmassági meghallgatásra.

A beiratkozáshoz az alábbi dokumentumok szükségesek:

1. A gyermek nevére kiállított személyi azonosító (lakcímkártya)

2. A gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány

3. Az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolás

• óvodai szakvélemény,
  • járási szakértői bizottság szakértői véleménye
  • sajátos nevelési igényű gyermekek esetében a Szakértői Bizottság szakértői véleménye.

3. A gyermek születési anyakönyvi kivonata.

4. A gyermek TAJ kártyája.

5. A gyermek személyazonosító igazolványa, ha van.

6. A gyermek esetleges betegségét, speciális igényét igazoló szakvélemény, orvosi igazolás.

7. A beiratkozáshoz szükséges, a beíratás időpontja előtt letölthető egyéb dokumentumok:

Tájékoztató az étkeztetésről

8. Az étkezéssel kapcsolatos letölthető dokumentumok:

Diákigazolvány-igénylés rendje megtekinthető itt.

Tájékoztató az etika/hit- és erkölcstan oktatásról

Általános iskolai beiratkozás új lehetősége április 1-jétől

Lehetőség nyílik a szülőknek/gondviselőknek arra, hogy az eÜgyintézés online felületén előzetesen jelentkeztessék gyermeküket a választott iskolába. A jelentkezés kétféle módon lehetséges:

Azon szülők/gondviselők, akik már rendelkeznek KRÉTA szülői/gondviselői hozzáféréssel (tehát már idősebb gyermekük köznevelési intézménybe jár), úgy a rendszerbe való belépéssel automatikusan eléri ezt a felületet.

Azon szülők/gondviselők, akik még nem rendelkeznek KRÉTA szülői/gondviselői hozzáféréssel, a https://eugyintezes.e-kreta.hu oldalon keresztül "Új ideiglenes felhasználóként" regisztrálhatnak.

Ezen új lehetőségről a körzetes tájékoztató plakáton is nyújtunk tájékoztatást.

Fontos, hogy a szülők tisztában legyenek azzal is, hogy a személyes megjelenés ennek ellenére sem maradhat el.

Iskolánk körzetébe tartozó utcák jegyzéke:

Ma 2019. June 17., Monday, Laura, Alida és Alina napja van. Holnap Arnold és Levente napja lesz.

Last month June 2019 Next month
week 22 1 2